Klimatyzacja w domu

 

Klimatyzacja w domu - to nagroda nr 1:

doskonała kontrola temperatury przez okrągły rok!


 

Decydując się na klimatyzację w domu możemy nie tylko komfortowo obniżyć temperaturę ale również ogrzać pomieszczenie. Nowoczesne urządzenia klimatyzacji są niezwykle ciche, energooszczędne i wydajne. Systemy Klimafogtech to gwarancja usunięcia zanieczyszczeń, zmniejszenia poziomu wilgotności i doskonały efekt czystego powietrza.
Staramy się zapewnić Państwu możliwie największy wybór urządzeń. W naszej ofercie znajdziecie Państwo klimatyzację umożliwiającą jej montaż na ścianie, suficie czy podłodze. Szeroka gama produktów pozwala na dostosowanie ich do wystroju różnych pomieszczeń.
Dobór urządzenia zależy od wielu czynników, m.in. nasłonecznienia, ilości osób, wielkości i ilości okien, kubatury pomieszczenia, rodzaju i ilości sprzętu elektronicznego.


Aby mieć pewność, że urządzenie będzie w 100% właściwie wykorzystane, prosimy o kontakt- chętnie pomożemy Państwu wybrać optymalne rozwiązanie.

 

Spośród wielu urządzeń, które znajdują się w naszej ofercie przedstawiamy kilka przykładów prezentujących nowoczesny i funkcjonalny design.

DAIKIN EMURA - jeden z najładniejszych i najcichszych klimatyzatorówDaikin Emura– to połączenie stylu, renomy, wydajności, jakości i komfortu. Smukłą sylwetkę zapewnia mu nowatorska konstrukcja o głębokości 15cm (w trybie czuwania)

Daikin Emura oferuje bardzo wysoki współczynnik efektywności energetycznej do 4,46 (klasa energetyczna "A"), a w szerokim zakresie działania od 10°C do 46°C przy chłodzeniu, oraz od -15°C do 20°C ogrzewania. Ponadto urządzenie ma obniżony poziom głośności do 22dB (A), dzięki czemu dokonane nadaje się do sypialni. Klimatyzator został wyposażony w tytanowo- apatytowy fotokatalityczny filtr, który odpowiada za sprawne i dokładne oczyszczanie powietrza oraz usuwanie zapachów. Ponadto 24-godzinny programowalny pilot zdalnego sterowania z programatorem tygodniowym, harmonogramem, zapewnia możliwość inteligentnego zarządzania energią.

 

DAIKIN NEXURA – wydajność energetyczna nawet do 400%Wyjątkowa jednostka. Cicha i dyskretna Nexura oferuje najlepszą wydajność ogrzewania i chłodzenia, zachowując komfort i styl. Urządzenie wykorzystuje oczywiście najnowszą technologię pomp ciepła, lecz jego największa zaleta jest ukryta: przedni panel rozgrzewa się, sprawiając unikatowe wrażenie ciepłego grzejnika.

Wydajność energetyczna nawet do 400%


W trybie ogrzewania Nexura wykorzystuje odnawialne źródło energii: powietrze. Zapewnia to wyższą wydajność energetyczną niż ma to miejsce w układach ogrzewania zasilanych paliwami kopalnymi. Jednostka ta osiąga wartość współczynnika efektywności energetycznej (COP) nawet wyższą niż 4 (4.36) Oznacza to, że system ten wytwarza aż 4 kW w trybie ogrzewania lub chłodzenia na każdy zużyty 1 kW energii elektrycznej, co stawia jego sprawność na poziomie 400%!

 

LG ARTCOOL- elegancka ozdoba

Klimatyzator ARTCOOL z najnowszej serii LIBERO. Front klimatyzatora wykonany jest m.in. z hartowanego, lustrzanego, przyciemnionego szkła, które utrzymuje blask i połysk przez długi czas, odporne na zarysowania i efekt płowienia. Dodatkowo chromowane listwy i płaska obudowa podkreślają elegancję urządzenia.