Seria Premium Time
   
Seria profesjonalnych wysokociśnieniowych pomp, napędzanych silnikiem jednofazowym. System nawilżający o wydajności od 1 do 6 litrów na minutę. Wbudowane czasomierze cyfrowe pozwalają na pełną kontrolę wydajności systemu. Dzięki możliwości bezpośredniego sterowania częstotliwości nawilżania, system pomaga kontrolować zużycie wody i energii. W porównaniu z systemami tradycyjnymi, oszczędności mogą sięgać nawet 70%. Specjalny system programowania wbudowanego czasomierza, pozwala na ustawienie sekundowych cykli nawilżania i minutowych cykli pauz. Pompa jest odpowiednia dla małych i średnich układów nawilżających. Wymiary: długość 490mm, szerokość 410mm, wysokość 300mm, waga 22-25kg (w zależności od modelu).  

 

         
                                 
         

 

 

 

Specyfikacja techniczna:

 profesjonalna pompa wysokociśnieniowa
 mosiężna głowica
 ciśnienie 70bar
 3 wysokowydajne, ceramiczne tłoki nurnikowe
 zawór regulacji ciśnienia
 wbudowany by-pass
 wskaźnik ciśnienia wypełniony gliceryną
 wbudowany przełącznik elektromagnetyczny 230V- 50HZ
 elektromagnetyczny zawór spustowy
 wysokowydajny jednofazowy 2.0KM silnik przemysłowy 1450 obr./min- samowentylujący
 zabezpieczenie przed przegrzaniem
 wyłącznik
 3 funkcyjny czasomierz cyfrowy
 podkładki antywibracyjne zabezpieczone wodoodpornymi stalowymi nakładkami antypoślizgowymi
 wyprodukowano zgodnie z normami CE
 poziom hałasu 60 decybeli (A) (średni)

QES: Systemy QES wyposażone w silniki o niskiem poziomie hałasu, szczególnie polecane są do zastosowania w ośrodkach wypoczynkowych, basenach, barach, restauracjach i hotelach, oraz wszędzie tam, gdzie hałas może być uciążliwy dla gości.

TIME: wszystkie jednostki wyposażono w czasomierze umożliwiające sterowanie pracą jednostki, regulację nawilżania w cyklach dzień-noc, oszczędzanie energii i wody, uzyskiwanie