Seria Evolution TIME

 

System od 4 do 75 dysz nawilżających. Seria profesjonalnych pomp, napędzanych silnikiem jednofazowym. Odpowiednie rozwiązanie spełniające wymagania jakościowe i bezpieczeństwa jakie stawia się przemysłowym systemom nawilżającym o wydajności od 0,6 do 6 litrów na minutę. Wbudowane czasomierze cyfrowe pozwalają na pełną kontrolę wydajności systemu. Dzięki możliwości bezpośredniego sterowania częstotliwością nawilżania, możemy kontrolować zużycie wody i energii. W porównaniu z systemami tradycyjnymi, oszczędności mogą sięgać nawet 70%. Specjalny system programowania wbudowanego czasomierza, który pozwala na ustawienie sekundowych cykli nawilżania i minutowych cykli pauz, sprawia, że pompa jest odpowiednia dla małych i średnich układów nawilżających. Wymiary: długość 490, szerokość 410, wysokość 300mm, waga 22-25kg (w zależności od modelu).

                                   


 

 

 Specyfikacja techniczna:

profesjonalna pompa wysokociśnieniowa
mosiężna głowica
ciśnienie robocze 70bar
3 wysokowydajne, ceramiczne tłoki nurnikowe
zmienny przepływ
wbudowany by-pass
zawór bezpieczeństwa
wskaźnik bezpieczeństwa wypełniony gliceryną
2 wbudowane przełączniki elektromagnetyczne 230V-50HZ
 elektromagnetyczny zawór spustowy
wysokowydajny, jednofazowy silnik przemysłowy 2.0 KM, 1450 obr./min- samowentylujący
zabezpieczenie przed przegrzaniem
 3 funkcyjny czasomierz cyfrowy
wyłącznik
wyłącznik ciśnienia, zabezpieczający pompę przed pracą na sucho
podkładki antywibracyjne, zabezpieczone wodoodpornymi, stalowymi nakładkami antypoślizgowymi
wyprodukowano zgodnie z normami CE
poziom hałasu 80 decybeli (A) (średni)

QES: Systemy QES wyposażone w silniki o niskim poziomie hałasu, szczególnie nadają się do zastosowania w ośrodkach wypoczynkowych, basenach, barach, restauracjach, hotelach oraz wszędzie tam, gdzie hałas może być uciążliwy dla gości.

BPS: Wszystkie jednostki wyposażono w system By-Pass (wbudowany zawór by-pass), kierujący obiegiem wody w pompie, który zabiezpiecza przed jej przegrzaniem. Systemy nawilżające, w których zastosowano pompy BPS nie wymagają montowania zaworów spustowych, by odprowadzić wodę z układu. Dzięki temu można wyeliminować stratę wody.

TIME: Wszystkie jednostki wyposażono w czasomierze umożliwiające sterowanie pracą jednostki, regulację nawilżania w cyklach dzień i noc, oszczędzanie energii i wody, uzyskiwanie optymalnej temperatury otoczenia.