Evolution Time Kem


Systemy od 4 do 75 dysz nawilżających. Przemysłowe systemy nawilżające z funkcją ochrony przed kurzem i niwelowania nieprzyjemnych zapachów poprzez aplikację środków chemicznych. Elementy pomp wykonano z materiałów oksydowanych takich jak nikiel, mosiądz, stal nierdzewna, aluminium czy viton, co zapewnia bezawaryjną i długą żywotność. Wbudowane czasomierze cyfrowe pozwalają na pełną kontrolę wydajności systemu. W porównaniu z tradycyjnymi systemami oszczędności w zużyciu wody i prądu mogą sięgać nawet 70%. Wymiary: długość 490mm, szerokość 410mm, wysokość 300mm, waga 22-25kg (w zależności od modelu). Doskonale radzi sobie z kurzem i nieprzyjemnymi zapachami.


                                   
         


Specyfikacja techniczna:

 wysokowydajna pompa wysokociśnieniowa
 niklowana głowica
 uszczelki Viton
ciśnienie robocze 70bar
3 wysokowydajne, ceramiczne tłoki nurnikowe
zmienny przepływ
wbudowany by-pass
zawór bezpieczeństwa
wskaźnik bezpieczeństwa wypełniony gliceryną
2 wbudowane przełączniki elektromagnetyczne 230V-50HZ
elektromagnetyczny zawór spustowy
wysokowydajny, jednofazowy silnik przemysłowy 2.0 HP, 1450 obr./min- samowentylujący
 opcjonalnie silnik wysokowydajny trójfazowy 2.0HP, 900 obr/min
zabezpieczenie przed przegrzaniem
3 funkcyjny czasomierz cyfrowy
wyłącznik
wyłącznik ciśnienia, zabezpieczający pompę przed pracą na sucho
podkładki antywibracyjne, zabezpieczone wodoodpornymi, stalowymi nakładkami antypoślizgowymi
wyprodukowano zgodnie z normami CE
poziom hałasu 80 decybeli (A) (średni)

QES: Systemy QES wyposażone w silniki o niskim poziomie hałasu, szczególnie nadają się do zastosowania w ośrodkach wypoczynkowych, basenach, barach, restauracjach, hotelach oraz wszędzie tam, gdzie hałas może być uciążliwy dla gości.

BPS: Wszystkie jednostki wyposażono w system By-Pass (wbudowany zawór by-pass), kierujący obiegiem wody w pompie, który zabiezpiecza przed jej przegrzaniem. Systemy nawilżające, w których zastosowano pompy BPS nie wymagają montowania zaworów spustowych, by odprowadzić wodę z układu. Dzięki temu można wyeliminować stratę wody.

TIME: Wszystkie jednostki wyposażono w czasomierze umożliwiające sterowanie pracą jednostki, regulację nawilżania w cyklach dzień i noc, oszczędzanie energii i wody, uzyskiwanie optymalnej temperatury otoczenia.