Seria Professional


Systemy od 75 do 150 dysz nawilżających. Seria profesjonalnych wysokociśnieniowych pomp, napędzanych silnikiem jedno lub trójfazowym, jest odpowiednim rozwiązaniem spełniającym wysokie wymagania jakościowe i bezpieczeństwa jakie stawia się przemysłowym systemom nawilżającym, o wydajności od 8 do 12 litrów na minutę. Wszystkie komponenty zastosowane przy produkcji urządzeń serii Premium są wysokiej jakości i zapewniają bezawaryjność i długi czas użytkowania. Wbudowane czasomierze cyfrowe (wersja „Time”) pozwalają na pełną kontrolę wydajności systemu dzięki możliwości bezpośredniego sterowania częstości nawilżania, co z kolei pozwala na kontrolę zużycia wody i energii. W porównaniu z systemami tradycyjnymi, oszczędności mogą sięgnąć nawet 70%. Nasze opatentowane systemy chłodzenia BPS zapobiegają przegrzewaniu urządzeń i zapewniają wysoką wydajność. Wymiary: długość 525mm, szerokość 450mm, wysokość 310mm, waga 35- 40kg (w zależności od modelu).


                                        
         

Specyfikacja techniczna:

wysokowydajna potrójna pompa z wałem korbowym
 3 ceramiczne tłoki nurnikowe
 mosiężna głowica
ciśnienie robocze 70bar
3 wysokowydajne, ceramiczne tłoki nurnikowe
zmienny przepływ
wbudowany by-pass, zawór regulacji ciśnienia
zawór bezpieczeństwa
wskaźnik ciśnienia wypełniony gliceryną
2 wbudowane przełączniki elektromagnetyczne 230V-50HZ
elektromagnetyczny zawór spustowy
wysokowydajny silnik przemysłowy zabezpieczony przed przegrzaniem
 jednofazowy silnik 230 V lun trójfazowy silnik 400V 3.0 KM, 1450 obr./min- samowentylujący
 opcjonalnie wysokowydajny trójfazowy silnik 2.0 KM, 900 obr./min
 czasomierz cyfrowy (tylko Proffesional Time HW)
wyłącznik
wyłącznik ciśnienia, zabezpieczający pompę przed pracą na sucho
podkładki antywibracyjne, zabezpieczone wodoodpornymi, stalowymi nakładkami antypoślizgowymi
wyprodukowano zgodnie z normami CE


BPS: Wszystkie jednostki wyposażono w system By-Pass (wbudowany zawór by-pass), kierujący obiegiem wody w pompie, który zabiezpiecza przed jej przegrzaniem. Systemy nawilżające, w których zastosowano pompy BPS nie wymagają montowania zaworów spustowych, by odprowadzić wodę z układu. Dzięki temu można wyeliminować stratę wody.

TIME: Wszystkie jednostki wyposażono w czasomierze umożliwiające sterowanie pracą jednostki, regulację nawilżania w cyklach dzień i noc, oszczędzanie energii i wody, uzyskiwanie optymalnej temperatury otoczenia.
‹‹ Powrót